Řídící jednotky

Řídící jednotky

Dodáváme řídicí jednotky certifikované dle ČSN EN 50155 pro celou řadu dopravních prostředků. Komunikace může probíhat jak rozhraním RS232, tak CAN. Nastavíme parametry dle požadavků zákazníka

RC2

Řídící jednotka RC2 se používá pro renovace dveřních vstupů s klasickým pohonem, pro ovládání dveří skládácích, vněkyvných a dovnitřkyvných u tramvají, trolejbusů a autobusů. 

  

RC3

Řídící jednotka RC3 se používá pro renovace nástupních posuvných dveří pro metro.

  

RC4_V1

Řídící jednotka RC4_V1 se používá pro řízení předsuvných dveří. Umožňuje připojení na řídící pult pomocí datové sběrnice CAN a posílání statistik a událostí.

   

RC4-FD

Řídící jednotka RC4-FD se používá pro předsuvné pohony. I tato řídící jednotka umožňuje připojení na řídící pult datové sběrnice CAN a posílání statistik a událostí. Tyto řídící jednotky mají funkci "adaptability", tzn. žes e dveřní systém dokáže přizpůsobit měnícím se podmínkám během provozu.

  

EB40

Řídící jednotka EB40 se používá pro předsuvné a posuvné pohony s větším nárokem na počet vstupů a výstupů. Stejně jako předchozí jednotky umožňuje připojení na řídící pult pomocí datové sběrnice CAN a posílání statistik a událostí. I tato řídící jednotka má funkci "adaptability".

  

EB43

Řídící jednotka EB43 se používá pro nástupní posuvné dveře typu metro, pro interiérové přechodové dveře nebo posuvné dveře nákladového prostoru. Umožňuje připojení na řídící pult pomocí datové sběrnice CAN a posílání statistik a událostí. Funkce rozšířené diagnostiky umožňuje ukládat do paměti stavy a změny vstupů a výstupů pro jednotlivé události.