Dveřní systémy

Tramvajové dveřní systémy

Elektromechanický předsuvný jednokřídlý pohon dveří

  

Systém předsuvného pohonu dveří byl navržen tak, aby nabídl současný trend komfortu, spolehlivosti a bezpečnosti cestujících. Při vývoji dveřního systému byl brán zřetel i na požadavky výrobců vozidel a provozovatele. Proto je celý dveříní systém připraven pro jednoduchou montáž i servisní činnost po dobu provozování. Mechanismus je dodáván v levém nebo pravém provedení. Důležitou technickou výhodou je, že šířka dveřního pohonu je shodná se šířkou dveřního portálu.

Elektromechanický předsuvný dvoukřídlý pohon dveří

  

Systém předsuvného pohonu dveří byl vyvinut v souladu se současným trendem komfortu, spolehlivosti a bezpečnosti cestujících. Při vývoji dveřního systému byl brán zřetel i na požadavky výrobců vozidel a provozovatele. Proto je celý dveřní systém připraven pro jednoduchou montáž i servisní činnost po dobu provozování. Důležitou technickou výhodou je, že šířka dveřního pohonu je shodná se šířkou dveřního portálu.

 

Vlakové dveřní systémy

Přechodové elektromechanické dveře

Přechodové elektromagnetické dveře  Přechodové elektromagnetické dveře

Dveře čelní jsou posuvné elektromechanické dveře určené pro průchod cestujících mezi železničními vozy. Jsou tvořeny elektromechanickým dvoukřídlým pohonem, křídly dveří, řídící jednotkou a příslušenstvím. Systém těchto dveří byl navržen s důrazem na snadnou obsluhu a bezpečnost cestujících.

Elektropneumatické dveře

  Elektropneumatické dveře

Systém pohonu byl vyvinut speciálně pro posuvné dveře a pozornost byla zaměřena zejména na vývoj spolehlivého systému s jednoduchou montáží, komfortem obsluhy a s důrazem na bezpečnost cestujících. Systém je navržen jako pneumatický s možností modifikovat jej na systém elektromechanický bez pneumatických prvků.

Elektromechanické dveře nákladové a pro invalidy

  

Jednokřídlý posuvný systém byl konstruován pro nákladové dveře v osobní železniční dopravě s ohledem na vývoj spolehlivého systému s jednoduchou montáží, komfortem obsluhy a se zřetelem na bezpečnost cestujících.

Elektromechanické interiérové dveře

   

Interiérové dveře jsou posuvné elektromechanické dveře, sloužící k oddělení nástupního prostoru (železničního) vozu od oddělení pro cestující. Jsou tvořeny elektromechanickým jednokřídlým pohonem, křídlem dveří, řídicí jednotkou a příslušenstvím. Bezpečnost a komfort obsluhy byly při návrhu těchto dveří prioritou.

Elektromechanické předsuvné dveře

   

Vstupní předsuvné elektromechanické dveře jsou určeny k modernizaci vstupu staršího vozu. Jsou tvořeny elektromechanickým jednokřídlým pohonem, křídlem dveří, řídicí jednotkou a příslušenstvím. Systém těchto dveří byl navržen s důrazem technické možnosti staršího vozu pro instalaci a s ohledem na platné předpisy.

 

Dveřní systémy pro metro

 

Elektromechanický dvoukřídký dveřní systém je určen pro metro. Plní nejpřísnější požadavky na bezpečnost cestujících, spolehlivost a komfort obsluhy. Moderní elektronika umožňuje velkou variabilitu nastavení provozních parametrů a sledování událostí.