Slavíme 10. výročí společnosti ELMESY

07.06.2019

Pro společnost ELMESY je letošní rok významným mezníkem, slaví 10. výročí působení na trhu dopravní techniky. Za 10 let jsme uvedli na trh technická řešení dveřních systémů se zřetelem na komfort, spolehlivost a bezpečnost cestujících a individuální požadavky zákazníka.

Jako výrobce a spolehlivý dodavatel komponentů pro kolejová vozidla máme jasnou strategii a vizi rozvoje. Od počátku existence společnosti bylo strategickým cílem vybudování vývojového pracoviště a svým zákazníkům nabízet ucelené řady dveřních systémů a individuální řešení dle jejich požadavků. Dnes za společností stojí silný tým konstruktérů a techniků, zkušené oddělení nákupu, obchodní tým a servisní složka zabezpečující poprodejní služby a školení.

Naše zkušenosti prezentuje řada významných projektů. Český trh je pro nás stále velmi důležitý, ale mnoho projektů jsme realizovali také v zahraničí. Stále rozšiřujeme vlastní výrobu a montáž, máme vlastní vývojovou zkušebnu. Rozvoj a růst společnosti je realizován se zřetelem na kladný efekt pro zákazníka, a to je především rychlost zakázek a flexibilnost řešení. Umíme reagovat na specifické požadavky zákazníků i dílčí a specifické potřeby při modernizacích vozů.

Jsme hrdí na to, že našimi spokojenými zákazníky jsou dnes významní výrobci a provozovatelé vozů hromadné přepravy osob. Jsme rádi, že v rámci naší existence se vybudovali profesionální a efektivní vztahy s našimi dodavateli, kteří mají nemalý efekt na našem růstu.

A především díky špičkové práci celého týmu firmy tak můžeme v letošním roce oslavit 10 let rozvoje firmy. Děkujeme.