Dodavatel komponentů
pro dopravní prostředky

Spolehlivý dodavatel komponentů
pro dopravní prostředky

Společnost ELMESY s.r.o. je ryze českou společností. Vznikla v roce 2009 s ambicí stát se významným partnerem výrobců kolejových vozidel a dodavatelem jejich částí.

V ELMESY s.r.o. zajišťujeme dodávky dílů pro nová vozidla a podílíme se na modernizaci vozidel. Provádíme jejich renovaci a přizpůsobení novým předpisům a normám.

Zabýváme se výrobou a servisem dveřních systémů pro dopravní prostředky hromadné přepravy osob. Zajišťujeme rovněž výrobu a dodávky dalších komponent a dílů, jako jsou řídicí systémy, zádržný systém pro cestujícítrakční zubové spojky a podobně.

Společnost ELMESY s.r.o. se neobejde bez silného oddělení vývoje a konstrukce. Úzkou spolupráci se zákazníkem považujeme za nutnou podmínku k pochopení jeho potřeb. Dokážeme tak nabídnout kvalitní a spolehlivý výrobek. Jsme spolehlivým partnerem a významným dodavatelem v oboru kolejové dopravní techniky. Našim cílem je dlouhodobě spokojený zákazník.

 

        

Aktuality

InnoTrans 2018

16.08.2018
Děkujeme vám za návštěvu naší výstavní expozice na mezinárodním veletrhu InnoTrans 2018, který se konal v Berlíně.

InnoTrans 2018

02.08.2018
Srdečně Vás zveme na Mezinárodní veletrh InnoTrans 2018, který se uskuteční ve dnech 18. - 21. 9. 2018 v Berlíně. Náš stánek 314 najdete v hale 3.1.