dodavatel komponentů
pro dopravní prostředky

Spolehlivý dodavatel komponentů
pro dopravní prostředky

Společnost ELMESY s.r.o. je ryze českou společností. Vznikla v roce 2009 s ambicí stát se významným partnerem výrobců kolejových vozidel a dodavatelem jejich částí.

V ELMESY s.r.o. zajišťujeme dodávky dílů pro nová vozidla a podílíme se na modernizaci vozidel. Provádíme jejich renovaci a přizpůsobení novým předpisům a normám.

Zabýváme se výrobou a servisem dveřních systémů pro dopravní prostředky hromadné přepravy osob. Zajišťujeme rovněž výrobu a dodávky dalších komponent a dílů, jako jsou řídicí systémy, zádržný systém pro cestující nebo trakční zubové spojky a podobně.

Společnost ELMESY s.r.o. se neobejde bez silného oddělení vývoje a konstrukce. Úzkou spolupráci se zákazníkem považujeme za nutnou podmínku k pochopení jeho potřeb. Dokážeme tak nabídnout kvalitní a spolehlivý výrobek. Jsme spolehlivým partnerem a významným dodavatelem v oboru kolejové dopravní techniky. Našim cílem je dlouhodobě spokojený zákazník.

 

        

Aktuality

CRD Ostrava

Děkujeme všem návštěvníkům a příznivcům kolejové dopravy , kteří nás navštívili na stánku firmy ELMESY s.r.o. u příležitosti výstavy Czech Raildays 2016 v Ostravě.  

InnoTrans

Naše společnost se tradičně zúčastní prestižního mezinárodního veletrhu InnoTrans, který se pravidelně pořádá v německém městě Berlín. Zveme vás v termínu 20 – 23. září 2016 k návštěvě expozice firmy ELMESY s.r.o. v hale 3.1 stánek 329.